Offerte aanvragen
Showroom bezoeken
Direct contact

Kantoor

Michel Sinke

Directeur msinke@meliesteglas.nl

Martin Blom

Werkvoorbereider / calculator mblom@meliesteglas.nl

Hans Tolhoek

Werkvoorbereider / calculator htolhoek@meliesteglas.nl

Jaap van Eck

Inmeter / werkvoorbereider jvaneck@meliesteglas.nl

Mirna Huisman-Wondergem

Secretaresse mhuisman@meliesteglas.nl

Anouk Versluys

All round medewerkster aversluys@meliesteglas.nl

Werkplaats

Anne Sijbrands

Allround glasmedewerker asijbrands@meliesteglas.nl

Teun Ruijten

Hoofd werkplaats truijten@meliesteglas.nl

Glasmonteurs en -zetters

Pieter de Neef

Glasmonteur / glaszetter

Marcel Vermue

Glaszetter / glasmonteur

Robert Hollunder

Glaszetter / glasmonteur

Kevin Delgado-Alves

Glaszetter

Dolf de Groote

Glaszetter

Werken bij Melieste?

bekijk onze vacatures

Vacatures